Споредете до 4 продукти:

Galaxy Industrial R-1 12.5/80 D18

Galaxy

Galaxy Industrial R-112.5/80 D18

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18

Највисока цена:  447 €

Цена по парче

447 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот