Споредете до 4 продукти:

Galaxy Hippo R-4 31x15.50 D15

Galaxy

Galaxy Hippo R-431x15.50 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
31x15.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8903635019251

Највисока цена:  330,4 €

Цена по парче

330,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот