Споредете до 4 продукти:

Galaxy High Lift Radial R-1 405/70 R24 152A8

Galaxy

Galaxy High Lift Radial R-1405/70 R24 152A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635020950

Највисока цена:  751,8 €

Цена по парче

751,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот