Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 480/70 R30 141A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro480/70 R30 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  1.354,5 €

Цена по парче

1.354,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот