Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 420/70 R24 130A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro420/70 R24 130A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635012276
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  787,4 €

Цена по парче

787,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот