Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 380/70 R20 122A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro380/70 R20 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  706,5 €

Цена по парче

706,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот