Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 360/70 R24 122A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro360/70 R24 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635015284
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  794,2 €

Цена по парче

794,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот