Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 340/85 R28 127A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro340/85 R28 127A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
A8
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  784,3 €

Цена по парче

784,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот