Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 320/65 R18 109A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro320/65 R18 109A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
320
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635022886
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  463,2 €

Цена по парче

463,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот