Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 280/70 R16 112A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro280/70 R16 112A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
280
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635012252
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  302,3 €

Цена по парче

302,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,98 €

Назад кон врвот