Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 260/70 R18 114A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro260/70 R18 114A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
A8
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  336,8 €

Цена по парче

336,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,98 €

Назад кон врвот