Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 240/70 R16 104A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro240/70 R16 104A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
240
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635014874
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  251,8 €

Цена по парче

251,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот