Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 240/60 R12 89A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro240/60 R12 89A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
240
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635012245
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  167,1 €

Цена по парче

167,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот