Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 220/55 R14 93A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro220/55 R14 93A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
220
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635020028
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  342,8 €

Цена по парче

342,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот