Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 200/65 R16 94A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro200/65 R16 94A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
200
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635021766
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  165,2 €

Цена по парче

165,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот