Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 200/60 R15 83A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro200/60 R15 83A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
200
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635013815
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  139,5 €

Цена по парче

139,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот