Споредете до 4 продукти:

Galaxy EZ Rider R-4 16.9 D28

Galaxy

Galaxy EZ Rider R-416.9 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
EAN:
8903635007661

Највисока цена:  658,2 €

Цена по парче

658,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот