Споредете до 4 продукти:

Galaxy EXR-300 26.5 D25

Galaxy

Galaxy EXR-30026.5 D25

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
26.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
EAN:
8903635012955

Највисока цена:  2.818,6 €

Цена по парче

2.818,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот