Споредете до 4 продукти:

Galaxy EXR-300 20.5 D25

Galaxy

Galaxy EXR-30020.5 D25

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
20.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
EAN:
8903635009672

Највисока цена:  1.361,6 €

Цена по парче

1.361,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот