Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W 520/85 R38 155A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W520/85 R38 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
520
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635006107

Највисока цена:  1.464,7 €

Цена по парче

1.464,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот