Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W 280/85 R28 118A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W280/85 R28 118A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635011675

Највисока цена:  509,8 €

Цена по парче

509,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот