Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W 250/85 R24 109A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W250/85 R24 109A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
250
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635009412

Највисока цена:  438 €

Цена по парче

438 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот