Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 700 R-1W 520/70 R34 148A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 700 R-1W520/70 R34 148A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635008392

Највисока цена:  1.276,4 €

Цена по парче

1.276,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот