Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 700 R-1W 480/70 R34 143A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 700 R-1W480/70 R34 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635008385

Највисока цена:  1.083,6 €

Цена по парче

1.083,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот