Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 700 R-1W 360/70 R28 125A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 700 R-1W360/70 R28 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5707562443638

Највисока цена:  761,3 €

Цена по парче

761,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот