Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 45 18.4 D38 143A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 4518.4 D38 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635016687

Највисока цена:  846 €

Цена по парче

846 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот