Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 45 18.4 D30 139A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 4518.4 D30 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635016649

Највисока цена:  698 €

Цена по парче

698 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот