Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 45 16.9 D38 141A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 4516.9 D38 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635016700

Највисока цена:  778,7 €

Цена по парче

778,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот