Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 45 14.9 D28 130A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 4514.9 D28 130A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635016724

Највисока цена:  478,4 €

Цена по парче

478,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот