Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 45 14.9 D24 128A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 4514.9 D24 128A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635016717

Највисока цена:  491,8 €

Цена по парче

491,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот