Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 45 12.4 D24 129A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 4512.4 D24 129A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
129
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635023326

Највисока цена:  424,6 €

Цена по парче

424,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот