Споредете до 4 продукти:

Galaxy Beefy Baby III R-4 12.5/80 D18

Galaxy

Galaxy Beefy Baby III R-412.5/80 D18

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
EAN:
8903635005254

Највисока цена:  498,6 €

Цена по парче

498,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот