Споредете до 4 продукти:

Galaxy Beefy Baby III R-4 12 D16.5

Galaxy

Galaxy Beefy Baby III R-412 D16.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
EAN:
8903635010289

Највисока цена:  285 €

Цена по парче

285 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот