Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 205/40 R17 84Y

Fulda

Fulda SportControl 2205/40 R17 84Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000832573
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  119,75 €

Цена по парче

119,75 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот