Споредете до 4 продукти:

Fulda Regioforce 3 315/70 R22.5 154/150L

Fulda

Fulda Regioforce 3315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000582447
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  600,4 €

Цена по парче

600,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,08 €

Назад кон врвот