Споредете до 4 продукти:

Fulda Regioforce 3 295/80 R22.5 152/148M

Fulda

Fulda Regioforce 3295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000582478
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  695,8 €

Цена по парче

695,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,13 €

Назад кон врвот