Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 3 315/80 R22.5 156/150L

Fulda

Fulda Regiocontrol 3315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000575548
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  527 €

Цена по парче

527 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот