Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 235/60 R16 100H

Fulda

Fulda MultiControl235/60 R16 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526054180
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот