Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 215/40 R17 87V

Fulda

Fulda MultiControl215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526042590
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  111,59 €

Цена по парче

111,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот