Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 195/65 R15 91H

Fulda

Fulda MultiControl195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000586971
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  75,19 €

Цена по парче

75,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот