Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 195/50 R15 82H

Fulda

Fulda MultiControl195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000586940
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  67,19 €

Цена по парче

67,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот