Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 195/45 R16 84V

Fulda

Fulda MultiControl195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526079886
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  89,19 €

Цена по парче

89,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот