Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 155/65 R14 75T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000366252
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
69 dB

Највисока цена:  55,89 €

Цена по парче

55,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот