Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T

Fulda Kristall Montero
Fulda Kristall Montero
Fulda

Fulda Kristall Montero185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000553164
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
69 dB

Највисока цена:  101,8 €

Цена по парче

101,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот