Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 155/65 R13 73Q

Fulda Kristall Montero
Fulda Kristall Montero
Fulda

Fulda Kristall Montero155/65 R13 73Q

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
Q
EAN:
5452000333094
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
E
71 dB

Највисока цена:  67,89 €

Цена по парче

67,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,09 €

Назад кон врвот