Споредете до 4 продукти:

Fulda ECOTRANS 9.5 R17.5 129/127M

Fulda ECOTRANS
Fulda ECOTRANS
Fulda

Fulda ECOTRANS9.5 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
9.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000745583
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  438,6 €

Цена по парче

438,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот