Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 225/50 R18 99W

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2225/50 R18 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526054579
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  190,14 €

Цена по парче

190,14 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот