Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 195/65 R15 91T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000439444
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  64,69 €

Цена по парче

64,69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот