Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 155/80 R13 79T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526053497
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
69 dB

Највисока цена:  67,49 €

Цена по парче

67,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот