Споредете до 4 продукти:

Falken Ziex ZE310 Ecorun 195/65 R16 92V

Falken

Falken Ziex ZE310 Ecorun195/65 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Falken
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4250427417189
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  68,50 €

Цена по парче

68,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,98 €

Назад кон врвот